DLA CIEBIE


Są w życiu takie momenty w których chcemy utknąć w czasie, poczuć jeszcze raz te emocje. Naszym celem jest uwiecznić zdjęcia które nie tylko będą zwykłą pamiątką czy pięknymi fotografiami, a przywrócą nam ten dzień, każdy uśmiech, łzę, każde uczucie.

Specjalizujemy się w fotografii weselnej, okolicznościowej oraz 18-nastkowej. Na wasze życzenie tworzymy sesje na wasze potrzeby, nieważne czy to ma być sesja z wnukami na dzień babci jako prezent czy

sesja na instagrama, zawsze nasze zdjęcia są na najwyższym poziomie,

dzięki wysokiemu doświadczeniu naszych fotografów.

 

fotografia weselna

Miłość to przede wszystkim ciężka praca. Trzeba umieć rezygnować. Trzeba umieć się dostosować. Miłość jest trudna, ale też piękna, a ślub jest  jest jednym z najważnieszych dni naszego życia, jest to jedyne w swoim rodzaju przeżycie.

 

Dla nas, fotografów ślubnych najważniejsze jst aby nasze zdjęcia były pełne emocji oraz aby każdy najważniejszy moment był jak najlepiej uchwycony. Posiadamy bogate doświadczenie przy reportażach, pozwala nam to byc  w odpowiednim miejscu i czasie tak aby kadr był jak najlepszy.

Posiadamy bogatą oraz elastyczną ofertę, tak aby wasze zdjęcia spełniały najśmielsze oczekiwania. Oferta zawiera fotoreportaż z przebiegu imprezy jak i indywidualną sejse zdjęciową.

 

18-nastki

18-nastkę obchodzimy raz w życiu! Razem stworzycie niezapomniane chwile, a my stworzymy z nich najlepszą możliwą pamiątkę.

Jesteśmy młodym zespołem fotografów, dobrze wiemy co to dobra zabawa a szczególnie potrafimy uchywcić najlepsze momenty z twojej 18-nastki.

Byliśmy już na wielu tego typu imprezach, posiadamy bogate doświadczenie. Nasze zdjęcia 

zawsze zachwycały klienta. 

Sesja zdjęciowa z osiemnastych urodzin zawiera reportaż z przebiegu imprezy jak i pozowane zdjęcia z gośćmi na fotościance. Jako że jest to osiemnastka dostaniesz od nas również prezent!

 

KOMUNIE

Podczas komunii świętej naszego dziecka ważny dla nas jest każdy moment, zrealizujemy z tego dnia możliwą najlepszą pamiątkę.

Dlaczego najlepsza możliwą pamiątkę? Nasze zdjęcia były wielokrotnie doceniane, wysokie doświadczenie przy reportażach pozwala nam być w odpowiednim miejscu i czasie aby uchwycić dyskretnie ważny moment naszego dziecka. 

Realizujemy fotoreportaże grupowe (na zlecenie rodziców) oraz indywidualne. Przy fototreportaż grupowych pracuje jeden lub dwóch fotografów oraz każdy rodzic dostaje płytę DVD wraz z opakowaniem. Cena jest wyliczana indywidualnie

.

CHrzciny

Chrzciny są ważnym wydarzeniem naszego dziecka jak i całej rodziny, pierwsze ważne momenty naszego dziecka. Dlatego ważne jest aby fotograf był jak nabardziej profesjonalny oraz dyskretny.

Oferujemy fotoreportaż z przygotowaniami, przebiegiem uroczystości chrztu oraz ktrótką sesją zdjęciową.

oferta

oferta

inne imprezy

okolicznosciowe

Nasze bogate doświadczenie w fotografowaniu imprez okolicznościowych pozwala tworzyć profesjonalne reportaże z nietypowych zleceń.

Napisz do nas, stworzymy indywidualną ofertę na twoje potrzeby.

i nie 

tylko

Jesteśmy otwarci na nowe wyzwania !

570 866 500

©2020 by PhotoPhactory. Wszystkie prawa zastrzeżone.