18-nastki

18-nastkę obchodzimy raz w życiu! Razem stworzycie niezapomniane chwile, a my stworzymy z nich najlepszą możliwą pamiątkę.

Jesteśmy młodym zespołem fotografów, dobrze wiemy co to dobra zabawa a szczególnie potrafimy uchywcić najlepsze momenty z twojej 18-nastki.

Byliśmy już na wielu tego typu imprezach, posiadamy bogate doświadczenie. Nasze zdjęcia 

zawsze zachwycały klienta. 

Sesja zdjęciowa z osiemnastych urodzin zawiera reportaż z przebiegu imprezy jak i pozowane zdjęcia z gośćmi na fotościance. Jako że jest to osiemnastka dostaniesz od nas również prezent!

OFERTA

OFERTA

Zdjęcia reportażowe z przebiegu 18-nastki
oraz pozowane przy fotościance czy też w plenerze. Jesteśmy otwarci na nowe propozycje, więc jeżeli masz swój pomysł na zdjęcia przedstaw go nam., zrealizujemy go z doświadczeniem! Minimalna ilość zdjęć jaką przesyłamy to 200 szt.

Pracujemy 7 godzin od rozpoczęcia imprezy, przez ten czas jesteśmy w stanie uwiecznić

najważniejsze momenty z 18-nastki, od składania życzeń poprzez tort, pasy aż do zdjęć pozowanych z znajomymi.

Jako że są to twoje urodziny dostajesz od nas prezent! Jest to wydrukowane zdjęcie w formacie A3 lub, 10 w standartowym formacie.

Fotościanka wliczona w cenę. Posiadamy fotościanke o rozmiarach 2x2m, wykonujemy na niej zdjęcia pozowane z rodziną oraz znajomymi. Za dopłatą jest możliwość zaprojektowania indywidualnej fotościanki specjalnie na twoje urodziny.

Zdjęcia dostarczamy w 2 formach, w pierwszej przesyłamy link do prywatnego albumu online zabezpieczonego hasłem. W drugiej dostajesz od nas paczkę wraz z personalizowaną płytą i opakowaniem. Za dopłatą możemy przesłać więcej płyt lub pendrive'ów dla rodziny.

Cena od 650 zł.

Czemu tak dużo? Podczas 7 godzinnej pracy zrobimy ponad 3 tyś. zdjęć które każde trzeba obejrzeć, wybrać i indywidualnie obrobić aby jakość zdjęć była jak najwyższa, z 7 godzinnej pracy nagle robi się kilkudziesięcio godzinna praca.

Opcje dodatkowe: Wywoływanie zdjęć, Fotoalbum, płyta DVD, personalizowany pendrive, personalizowana fotościanka.

Skontaktuj się z nami aby otrzymać indywidualną ofertę oraz wycenę.

realizacje

©2020 by PhotoPhactory. Wszystkie prawa zastrzeżone.